MISCELLANEOUS / Jewellery / Bracelet 11452161
nr 1145 2161
BRACELET
2 pieces, silver, 1950-tal,
2 st. silver, 1950-tal
SEK 200
Monday November 20 2017
at 18:12:36
100 kr
150 kr
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
Read more about Retro - 50/60-tal
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
BRACELET
nr 1145 2161
BRACELET
2 pieces, silver, 1950-tal,
2 st. silver, 1950-tal
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 200 |
Monday November 20 2017 |
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
Silver
Silver